ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  התחדשות עירונית

  ליצירת קשר

   החשיבות של ביצוע פרויקט פינוי בינוי על ידי אנשי מקצוע

   אין ספק שמדובר בתהליך שלא בכדי לוקח לא מעט זמן לאשר אותו ולהוציא אותו לפועל. מעורבים בו הרשות המקומית, חברה קבלנית, יש צורך באיתור כלל בעלי הדירות כדי להציג בפניהם את התוכנית ולקבל את האישור שלהם וכמובן שצריך גם להתמודד עם התנגדויות שעולות מהשטח. פרויקטים פינוי בינוי גם הם עוברים שינויים עם הזמן אך למרות זאת יש לא מעט מורכבות בהיתכנות שלהם ובאופן ההוצאה שלהם לפועל.

   יעל אדמוב היא מתווכת ומומחית נדל"ן הפועלת בגוש דן, מכירה פרויקטים מעניינים מקרוב ויכולה להמליץ לכל לקוח על הנכס או הפרויקט שיהיה הכי מתאים ונכון לו.

   מה המשמעות של פרויקטים פינוי בינוי?

   כפי שאפשר להבין מהשם של הפרויקט – מדובר בהריסה של בניין קטן, שכנראה נבנה לפני הרבה מאד שנים ובבנייה במקומו של בניין גדול וגבוה יותר, כזה שמבוסס על סטנדרטים גבוהים במיוחד והטכנולוגיות הכי חדישות ומתקדמות. ברוב המקרים יתווספו קומות ודירות לבניין, כאלה שלא היו קודם לכן וכך אפשר יהיה לאכלס במבנה החדש יותר דיירים מאשר אלה שהיו גרים בו קודם לכן. פרויקטים פינוי בינוי נחשבים למבוקשים מאד, בעיקר בשכונות שבהן יש מבנים ברמה נמוכה או כאלה שכבר נחשבים למטים ליפול או אפילו מסוכנים לשהייה. הקבלן ייהנה ממכירת הדירות החדשות, העיר תיהנה מפנים חדשות, צעירות ועדכניות ובעלי הדירות ייהנו מעליית הערך.

   פרויקטים פינוי בינוי

   אין כמעט עיר או ישוב ברחבי הארץ שאין בהם פרויקטים מעניינים של התחדשות עירונית והשבחת מבנים. פרויקטים פינוי בינוי למשל הם כאלה שגם משנים את פני השטח, גם הופכים את המרחב הציבורי להרבה יותר צעיר, חדיש ועדכני וגם יש בהם כדי לאכלס יותר דיירים מאשר היו קודם לכן. כיום מדובר בתהליכים נפוצים, פופולריים ומבוקשים מאד ויש בהם כדי לשדרג לא רק את הישוב עצמו אלא גם כמובן את הדיירים שעוזבים למשך פרק זמן קצר את הבית שלהם לצורך הריסה ובנייה מחדש ומקבלים במקומו נכס ברמה גבוהה, יפה והרבה יותר איכותי.

   מיתוג וקידום באינטרנט